Oferta

Image

Fotografia produktowa PACKSHOT

Nasze studio fotograficzne wykonuje wysokiej jakości zdjęcia produktowe. Jeśli sprzedajesz produkty za pośrednictwem internetu, doskonale zdajesz sobie sprawę jak duże znaczenie ma wygląd prezentowanych produktów. Profesjonanie wykonane zdjęcia sprawią, że Twoje produkty wzbudzą zainteresowanie potencjalnych klientów. Realizujemy zarówno małe, jak i duże zlecenia, każdorazowo przykładając szczególną wagę do detali. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne jest, by zdjęcia produktów w pełni oddawały zalety fotografowanych przedmiotów. Wykonywane przez nas zdjęcia packshot to przede wszystkim skuteczne narzędzie marketingowe. Ich celem jest zwiększenie efektu działania reklamy wizualnej oraz podniesienie prestiżu firmy.

Image

Zdjęcia Reklamowe

Zdjęcia tego typu ukazują najbardziej istotne cechy fotografowanego produktu, wydobywając przy tym gamę jego zalet. Z uwagi na kontekst marketingowy często wykonywane są w aranżowanych scenografiach z wykorzystaniem oświetlenia podkreślającego poszczególne elementy przedmiotu. Fotografia reklamowa wykorzystywana jest głównie w reklamach drukowanych (plakatach, ulotkach, folderach reklamowych, okładkach katalogów oraz w innych materiałach reklamowych, a także POS) jak i stronach www.

Image

Zdjęcia 360

Obecnie najbardziej nowoczesny sposób prezentacji produktów w internecie . Dzięki możliwości obrócenia produktu o 360 stopni, klient otrzymuje wrażenie bezpośredniego kontaktu z przedmiotem i jest w stanie szybciej podjąć decyzje o jego zakupie. Nasze prezentacje 360 stopni charakteryzują się bardzo płynnym obrotem, a dodatkowo klient ma także możliwość przybliżenia produktu w dowolnym miejscu, a dzięki czerwonym punktom HOTSPOT uzyska dodatkowe informacje na temat głównych cech przedmiotu.

Image

Zdjęcia i filmy z drona

Jesteśmy firmą, która oferuje wykonywanie nagrań video, oraz zdjęć z powietrza przy użyciu profesjonalnego drona. Jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie, szczegółowo badamy potrzeby klientów i spełniamy ich oczekiwania. Mamy doświadczenie w wykonywaniu produkcji dla firm, ale też dla osób prywatnych. Nasze portfolio stworzone jest z ujęć na potrzeby: wizualizacji, eventów, imprez masowych, koncertów, przeprowadzenia inspekcji, teledysków, wesel, ślubów, promocji regionów lub firm. Wszystkie nasze realizacje są wykonywane z należytą starannością i kreatywnością. Filmowanie dronem oraz wykonywanie zdjęć z powietrza to świetna możliwość urozmaicenia i pokazania innych, nowych perspektyw. Nasza ofertę kierujemy do firm, instytucji, samorządów i osób prywatnych.

Gdzie wykorzystasz zdjęcia i film z drona?:

– filmy promocyjne miast i regionów – reklamy wizerunkowe dla firm – relacje wideo z eventów, imprez masowych i okolicznościowych – filmowanie dronem samochodów w ruchu – dynamiczne ujęcia wideo – budynki przemysłowe – surowe ujęcia z różnych części Polski z naszego banku ujęć.

ŚLUBY I WESELA Z DRONA

znakomita i unikalna pamiątka

INSPEKCJE TECHNICZNE Z DRONA

budowlane, ubezpieczeniowe, rolnicze, elektrowni wiatrowych, paneli słonecznych, masztów GSM, linii energetycznych,

DOKUMENTACJA Z DRONA

dla agencji nieruchomości, deweloperów, firm budowlanych

REKLAMA I PROMOCJA Z DRONA

firmy, instytucje, hotele, domki i ośrodki wypoczynkowe, regiony, gminy, miasta

SPORT I REKREACJA Z DRONA

turnieje, zawody sportowe, mecze

TELEDYSKI Z DRONA

Nowa perspektywa