Martyna Wojciechowska to jedna z najlepszych dziennikarek ostatnich czasów, która doskonale dała się poznać wielu widzom telewizji. Już od wielu lat można ją podziwiać na antenie kanału TVN i innych, które związane są z tą stacją. To wszechstronnie uzdolniona kobieta, która ukończyło jedno z liceów ogólnokształcących z Warszawie. Zaocznie studiowała zarządzanie i marketing, dzięki czemu może mówić, że z wykształcenia jest ekonomistką. Jak jednak widać obecnie nie ma z tym nic wspólnego. Wszyscy generalnie kojarzą ją z programu “Kobieta na krańcu świata”, gdzie przed widzami odkrywa tajemnice zakątków z których nie zdajemy sobie nawet sprawy. Oprócz tego trzeba dodać, że jest to osoba bardzo aktywna sportowo. Brała udział w rajdzie Sahara Dakar 2002. Do tego można ją było spotkać podczas rajdu Transsyberia w 2003 roku. Brała udział także w wyzwaniu “Korona Ziemi”. Jest Polka numer trzy, która zdobyła wszystkie wyznaczone dziewięć szczytów. Pomimo bardzo poważnego wypadku, jakie doznała w 2004 roku, Wojciechowska pokazuje, że żyje pełnią życia. Zrobiła wszystko co mogła, aby powrócić do pełni sił i cieszyć się tym co daje jej każdy dzień.

“Tanzania. Kobieta na krańcu świata”

Jeżeli wyruszyć w podróż, to tylko i wyłącznie z Martyną Wojciechowską, która doskonale wie jak poznawać kwiat. Ale autorka nie skupia się na wszystkich znanych atrakcjach i zabytkach, jakie zawsze można podziwiać w przewodnikach. Wojciechowska pokazuje najpiękniejszej urokliwe zakątki poszczególnych krajów. Tym razem możemy razem z nią podziwiać Tanzanię. Ten afrykański kraj jest romantyczny, klimatyczny, gwarantujący bliskie spotkanie z naturą. Razem z Martyną Wojciechowską będziemy mogli podziwiać Jezioro Wiktoria oraz wspaniałą i monumentalną górę Kilimandżaro. Razem z autorką będziemy podziwiać także wspaniałe cuda natury. Zwiedzanie Tanzanii z lotu ptaka jest możliwe jeżeli ma się pod ręką książki, jakie pisze Martyna Wojciechowska.

“Kenia. Kobieta na krańcu świata”

Czego możemy spodziewać się w Kenii? Prawdziwego i naturalnego cudu. Piękna, którego nikt na pewno nie może podziwiać w wielkiej, miejskiej zatłoczonej dżungli. Jeżeli ktoś nie wie jak wygląda naturalny świat, gdzie obce są takie słowa, jak zanieczyszczenie i wszelkie temu podobne, to na pewno dzięki tej książce się tego dowie. Czas zobaczyć rdzennych mieszkańców Kenii, którzy przywiązuje swoje ogromne przywiązanie do tradycji, która nie jest nam tak dobrze znana. Ta podróż to wspaniała rzecz dla czytelników.

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com
Martyna Wojciechowska Tags: