Kiedyś razem z Martyną Wojciechowską można było poznać wspaniałe auta, jakie pojawiały się na rynku motoryzacyjnym. Ta dziennikarka miała wspaniały pomysł na to, jak poprowadzić program o samochodach. Dzisiaj Martyna Wojciechowska (https://www.taniaksiazka.pl/autor/martyna-wojciechowska) zaprasza wszystkich do wspólnej podróży dzięki programom telewizyjnym oraz książkom, jakie można znaleźć w jej dorobku literackim. Ta urodzona w 1974 roku dziennikarka nie przestaje wszystkich zadziwiać pokazując, że stać ją na naprawdę wiele. W swoim dorobku literackim ma wiele wspaniałych książek, które zawsze z wielką przyjemnością oczekiwane są przez czytelników kochających ją za naturalność  nieustanny hart ducha. W szczególności, że wszyscy wiedzą, iż nagrywanie niektórych programów wymaga od niej wielkiego poświęcenia. Podczas nagrywania programu na Islandii ona złamała kręgosłup, a jej przyjaciel zginął. W wrześniu 2016 roku opowiedziała o groźnym wypadku motocyklowym, który wymagał przeprowadzenia kilku operacji. Nie można również zapomnieć o jej “przygodzie” z 29 kwietnia 2017. Wojciechowska razem z całą swoją ekipą została aresztowana na terenie Pakistanu i znalazła się nawet w areszcie domowym. Tylko dzięki sprawnej współpracy z konsulatem RP udało się wszystkim bezpiecznie i bez najmniejszego szwanku wrócić do kraju.

“Martyna Wojciechowska: Kobieta na krańcu świata”

Jak wygląda życie kobiet na krańcu świata? Może nie jest to aż taki kraniec, ale są to na pewno regiony, które są odmienne od nas kulturowo. Chyba nie wszystkie kobiety tak jak Polki mogą cieszyć się taką swobodą i nosić np.luźne spódnice, czy też kuse sukienki podkreślające kobiece krągłości. W innych krajach jest zupełnie inaczej, co doskonale pokazuje nam zawsze Wojciechowska. Gejsza Kimiche, księżniczka Watanabe, Shirley z RPA i jeszcze kilka innych kobiet będziemy mogli podziwiać dzięki Wojciechowskiej.

“Dzieciaki świata”

Dlaczego to w Etiopii rodzą się najszybsi biegacze świata? Jak to jest, kiedy wszyscy uznają Cię za żywą boginię? Dlaczego kobiety w Etiopii mają takie dłuższe szyje? Czy jest to u nich naturalne? Matina, Lien, Mali, Zuzu i Merbatu to bohaterowie tej książki i to dzięki nim będzie można znaleźć odpowiedzi na wcześniej postawione pytania oraz na wiele innych, jakie chodzą nawet po głowie osobom dorosłym. Jeżeli ktoś się zastanawiał, czy w Afryce naprawdę buduje się domy z kup krowy, to w końcu dowie się, czy jest to prawdą, czy też mitem. Warto poznać te fantastyczne dzieciaki, jakie przedstawia nam Wojciechowska.

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com
Martyna Wojciechowska Tags: